Mūsu atbalstītāji

Latvijas Republikas Kultūras ministrija sniedz atbalstu „Ascendum” projektos

Valsts kultūrkapitāla fonds sniedz atbalstu „Ascendum” un interneta žurnālam „Satori.lv”

Projektu “Atbalsts biedrības “Ascendum” ilgtermiņa darbībai” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Projekta 2022. un 2023. gadā kopējais finansiālais atbalsts ir 100 000 EUR.

AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" atbalsta Eiropas Sociālā fonda projektu "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" nr. Nr.9.1.1.3/15/I/001

Rīgas Dome finansiāli atbalsta „Ascendum” rīkotos projektus

Ar Vācijas Ārlietu ministrijas atbalstu 2018. gada rudenī biedrība "Ascendum" uzsāka kultūrizglītības projektu Latvijas reģionos, kura mērķis ir skolotāju tālākizglītība, lai palīdzētu viņiem sagatavoties jaunajai, kompetencēs balstītajai mācību programmai.

Sabiedrības integrācijas fonds finansiāli atbalsta "Ascendum" un "Satori.lv" projektus no Latvijas valsts līdzekļiem NVO fonda ietvaros.

Fonds DOTS’’ atvērtai sabiedrībai DOTS ir vides, procesu un sarunu „arhitekts”, kas palīdz dzimt risinājumiem un idejām atvērtas sabiedrības attīstībai Latvijā. „Fonds DOTS’’ pulcina brīvās gribas un prāta cilvēkus, darītājus un domātājus, tādēļ atbalstījis arī „Ascendum” projektus.

Laikraksts „Diena”  publicē rakstus par politiku, tautsaimniecību, kultūru, izglītību, sociālajiem jautājumiem, dažādus viedokļus un analīzes par sabiedriski politiskiem procesiem Latvijā un pasaulē.

Digitala agentura "Digibrand" rupejas par Ascendum.lv web-lapas izstradi un apkalpošanu.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs atbalsta ekskursijas uz Rīgu projekta „Garā pupa” ietvaros, iepazīstinot bērnus ar kultūru

SIA „DARDEDZE HOLOGRĀFIJA’’ ir pilna servisa tipogrāfija, kas piedāvā plašu poligrāfijas pakalpojumu un produktu klāstu. Pastāvīgi atbalsta „Ascendum” projekta „Satori” izdevumus.

„Arctic Paper’’ ir viens no grafiskā dizaina un grāmatu papīra ražošanas līderiem Eiropā, kas atbalsta „Ascendum” projektus.

TINTO vīna telpa ir ģimenes uzņēmums, kas jau kopš izveidošanās brīža 2010. gadā nemainīgi turpina saglabāt savu vietu Latvijas labāko restorānu top 25. Atbalsta „Ascendum” projektu „Satori”.

PXB ir pieredzējis uzņēmums skatuves un vizuālo prezentāciju tehnikas uzstādīšanas jomā. Tas sadarbojas ar lielākajām skaņas, gaismas un skatuves tehnikas un iekārtu kompānijām Latvijā un Baltijā. Atbalsta „Ascendum” rīkotos pasākumus.

 Centrālā finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) atbalsts , kas tiek īstenots no Eiropas Savienības (ES) fonda līdzekļiem. 

Projekta īstenošanas termiņš: 01.10.2022. - 31.12.2023. Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējuma apmērs ir 10 711,84 EUR, Valsts budžeta finansējums - 2 742,72 EUR. Projekta kopējās izmaksas ir 13 454,56 EUR.

Informatīvie atbalstītāji

AS „Radio SWH” ir pirmā Latvijā dibinātā privātā radiostacija ar pašas veidotu saturu. Veiksmīgi turpinot darbu vairāk nekā divdesmit gadu garumā, Radio SWH atbalsta arī biedrības „Ascendum” aktivitātes.

Biedrības „Ascendum” projektu informatīvais atbalstītājs

Biedrības „Ascendum” projektu informatīvais atbalstītājs

Biedrības „Ascendum” projektu informatīvais atbalstītājs

Projekta „Garā pupa” informatīvais atbalstītājs

Laikraksts Diena

Sadarbības partneri

Fonda “Mākslai vajag telpu” mērķis ir panākt Pēckara un mūsdienu mākslas muzeju uzcelšanu Rīgā, kas veicinātu Latvijas mākslas procesu aktivitāti, valsts konkurētspējas, nācijas identitātes stiprināšanu, tūrisma industrijas un mākslas izglītības attīstību, kā arī integrētas kultūras telpas izveidošanu Rīgā kā Baltijas kultūras galvaspilsētā.

Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome.

Apvieno un rosina profesionālai sadarbībai visu to profesiju pārstāvjus, kuri ir starpnieki starp lasītāju un bērnu un jaunatnes grāmatu. Atbalsta biedrības Ascendum izdotā „Garās pupas” almanaha tapšanu.

Biedrība „Ascendum” sadarbībā ar nevalstisko teātri “Dirty Deal Teatro izveidoja teātra izrāžu repertuāru “Šmulītis”, kas piedāvā bērniem un pusaudžiem aizraujošas teātra izrādes. Tāpat DDT atbalsta biedrību „Ascendum” citos projektos.