Mūsu atbalstītāji

Latvijas Republikas Kultūras ministrija sniedz atbalstu „Ascendum” projektos

Valsts kultūrkapitāla fonds sniedz atbalstu „Ascendum” un interneta žurnālam „Satori.lv”

Projektu “Atbalsts biedrības “Ascendum” ilgtermiņa darbībai” finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Projekta 2022. un 2023. gadā kopējais finansiālais atbalsts ir 100 000 EUR.

Rīgas Dome finansiāli atbalsta „Ascendum” rīkotos projektus

Sabiedrības integrācijas fonds finansiāli atbalsta "Ascendum" un "Satori.lv" projektus no Latvijas valsts līdzekļiem NVO fonda un Mediju atbalsta fonda ietvaros.

Digitala agentura "Digibrand" rupejas par Ascendum.lv web-lapas izstradi un apkalpošanu.

„Arctic Paper’’ ir viens no grafiskā dizaina un grāmatu papīra ražošanas līderiem Eiropā, kas atbalsta „Ascendum” projektus.

 Centrālā finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) atbalsts , kas tiek īstenots no Eiropas Savienības (ES) fonda līdzekļiem. 

Projekta īstenošanas termiņš: 01.10.2022. - 31.12.2023. Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējuma apmērs ir 10 711,84 EUR, Valsts budžeta finansējums - 2 742,72 EUR. Projekta kopējās izmaksas ir 13 454,56 EUR.

Eiropas Savienība līdzfinansē projektu "Sustainable Production for Artistic Communities in Europe" (SPACE). Projekta partneri ir kultūras organizācija "Ascendum" (LV), radošā aģentūra "Kemmler Kemmler" (DE), brīvdabas mākslas telpa "Savvaļa" (LV) un tehnoloģiskās mākslas izstāde "Wild Bits" (EE).

Projektā paustie uzskati un viedokļi ir tikai autoru uzskati un viedokļi, un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības uzskatus un viedokļus. Ne Eiropas Savienība, ne piešķīrēja iestāde par tiem nevar tikt sauktas pie atbildības.

Informatīvie atbalstītāji

Sadarbības partneri