Atpakaļ

Āgenskalna tirgū ar pieredzi apmainījušies kultūras satura veidotāji un Rīgas apkaimju biedrības

27. augustā – vasaras pēdējā svelmainajā dienā – Āgenskalna tirgū norisinājās Ascendum rīkotais Rīgas apkaimju biedrību un kultūras satura veidotāju forums, kurā dalībnieki mainījās ar labās pieredzes stāstiem, domāja par jauniem veidiem, kā sasniegt mērķauditorijas, veidoja kontaktus un pamatu nākotnes sadarbībai.

Ar savu savu pieredzi kopienu veidošanā dalījās Siguldas kultūras centra “Devons” vadītāja Jolanta Borīte, teātra un kino režisore Krista Burāne un dramaturģe Linda Krūmiņa. Foruma dalībnieki strādāja tīklošanās darbnīcās, vienojās par kopīgiem problēmjautājumiem pasaules kafejnīcā, kā arī apguva vērtīgā piedāvājuma veidošanu. Elīnas Kolātes lekcijā gan Rīgas apkaimju biedrības, gan kultūras pasākumu organizētāji uzzināja, kā savus pasākumus veidot videi draudzīgākus.

Pēc foruma slēgtās daļas uz Āgenskalna tirgus kopienas skatuves Edgara Raginska vadībā notika publiska diskusija “Kur satikties cilvēkiem un kultūrai?”, kurā par kultūras, vides un sabiedrības mijiedarbi runāja arhitekte, Latvijas Arhitektu savienības valdes locekle un Jaunā Eiropas «Bauhaus» kontaktpunkta vadītāja Ieva Zībarte, Rīgas domes deputāte, Izglītības, kultūras un sporta komitejas locekle Antoņina Ņenaševa, Laikmetīgās kultūras nevalstisko organizāciju asociācijas valdes priekšsēdētāja Maija Pavlova, kā arī Rīgas Apkaimju alianses un Čiekurkalna attīstības biedrības valdes locekle Sandra Feldmane.

Forums noslēdzās ar grupas “Martas asinis” koncertu.

Forumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Datums: 2022. g. 28. augusts