Atpakaļ

Aicinām brīvprātīgos pieteikties projekta "Sarunas ar senioriem" 2. posmam

Viss sākas ar sarunu!

Aicinām interesentus līdz jūlija beigām pieteikties projekta "Sarunas ar senioriem" otrajam posmam, kurā 20 brīvprātīgajiem no visas Latvijas būs iespēja 2 mēnešu laikā (septembris-oktobris/novembris-decembris) doties uz kādu no sociālās aprūpes centriem Latvijā, lai dibinātu attiecības, uzzinātu vairāk par senioru dzīves gājumu un novecošanu kā sociālu, personīgu un fizioloģisku procesu.

Pirms projekta uzsākšanas un tā laikā ar brīvprātīgajiem strādās ekspertu komanda, sniedzot galvenās zināšanas un iemaņas darbā ar senioriem; tiks segtas ceļa, uzturēšanās un ēšanas izmaksas, kā arī nodrošinātas apmācības un regulāras domu apmaiņas sesijas ar projekta dalībniekiem un vadītājiem. Apmācības notiks augustā un ir obligātas visiem pretendentiem; plašāka informācija gaidāma augusta sākumā.

Pieteikšanās līdz 31. jūlijam: http://ej.uz/saruna_seniors
Šis projekts ir daļa no biedrības “Ascendum” realizētā projekta ““Ascendum” darbība 2022.-2023. gadā”, ko finansē finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju 

Datums: 2023. g. 20. jūlijs