Atpakaļ

Aizvadīts pirmais seminārs par kultūras nevalstisko organizāciju ilgtspēju kultūras mediju izdevējiem

Vakar, 30. jūnijā, tika aizvadīts pirmais no trīs semināriem par kultūras nevalstisko organizāciju ilgtspēju īpaši kultūras mediju izdevējiem.

Seminārus organizē biedrība "Ascendum" sadarbībā ar Laikmetīgās kultūras nevalstisko organizāciju asociāciju ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu kā daļu no projekta, kura pamatmērķis ir stiprinināt kultūras mediju izdevēju finansiālo patstāvību un ilgtspēju. Pieredzes apmaiņas semināru uzdevums ir apzināt kultūras mediju izdevēju grūtības un trūkstošās iemaņas, kas nepieciešamas organizāciju attīstībai, stiprināt sadarbību starp NVO un rast kopīgus risinājumus ilgstpējas nodrošināšanai.

Semināru vadīja biedrības “Ascendum” valdes priekšsēdētāja Antonija Skopa, stāstot par dažādiem finanšu piesaistes veidiem un stratēģijām, kā arī diskutējot ar nozares kolēģiem par kultūras izdevumu attīstības iespējām.

Nākamais seminārs un finanšu piesaistes meistarklase ir paredzēti jūlijā.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #NVOfonds2020

Datums: 2020. g. 01. jūlijs