Atpakaļ

Ar forumu noslēdzies kultūrizglītības projekts skolotājiem

Trešdien, 2019. gada 28. augustā, Rīgā, uz peldošās mākslas galerijas NOASS noslēdzās jaunākais no Ascendum projektiem “Izziņa, radošums, līdzdalība-neierasti par ierasto”, kurā piedalījās skolotāji no 50 skolām, sešās radošās darbnīcās-ekskursijās apgūstot kultūrzglītības iespējas. 

28. augustā pedagogi no Valmieras, Cēsīm, Siguldas, Jēkabpils, Jelgavas, Bauskas beidzot satikās forumā, kur dalījās ar idejām un izstrādātajām mācību metodēm. Forumā ar iedvesmojošiem priekšlasījumiem skolotājus uzrunāja lektori: dizaina biroja “H2E” galvenā dizainere un Latvijas Mākslas akadēmijas profesore Ingūna Elere, vēstures ekspozīcijas "Sirdsapziņas Ugunskurs" kuratore un vadītāja Elīna Kalniņa, kā arī Valsts izglītības satura centra īstenotā projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā” (Skola 2030) eksperte Inga Krišāne.

Skolotāju grupas savā starpā dalījās ar projekta gaitā radītajām mācību metodes, kā arī sacentās par kolēģu atzinību. Labākās idejas prezentētāji – pedagogi no Jēkabpils – balvā ieguva braucienu Satori kultūras ekskursijā.

Esam no sirds pateicīgi visiem skolotājiem, kas ar entuziasmu un atvērtu prātu piedalījās projektā, kā arī Vācijas vēstniecība Rīgā-Deutsche Botschaft Riga par atbalstu šī projekta tapšanā.

Datums: 2019. g. 02. septembris