Atpakaļ

Jauniešu vides aktīvisti aicināti pieteikties dalībai konsultatīvajā padomē

Biedrība "Ascendum" un Satori.lv aicina pieteikties 13-25 gadus vecus jauniešus, kuri aktīvi iesaistās vides jautājumu risināšanā, ir motivēti un ieinteresēti pārmaiņu veicināšanā Latvijā, kā arī vēlas uzlabot savu izpratni par aprites ekonomiku un ilgtspējīgu attīstību, lai kļūtu par vides vēstnešiem savās kopienās.

Izraudzītie jaunieši kļūs par dalībniekiem konsultatīvajā padomē, kur viņi tiks aicināti dalīties ar savām zināšanām un viedokli, lai sniegtu projekta īstenotājiem informatīvu atbalstu par projekta mērķagrupu. Šī projekta mērķis ir jauniešiem saistošā veidā – ar video sērijas un sociālo mediju kampaņas palīdzību – izglītot viņus klimata krīzes jautājumos un motivēt mainīt savus ikdienas paradumus.

Dalībniekiem būs iespēja piedalīties video sērijas tapšanā, kopīgi ar projekta īstenotājiem un vides ekspertiem izvēloties video tēmas un formātu, izraudzīt sarunas viesus, kā arī iegūt ieskatu raidījumu režijas tapšanā kopā ar režisori Alisi Zariņu.

Pieteikties jauniešu konsultatīvajai padomei lūdzam zvanot pa tālruni 29 553 821 (Antonija Skopa, projekta koordinatore) vai 28 348 328 (Elīza Laķe, projekta koordinatora asistente). Interesentus pieteikties aicinām līdz 2020. gada 27. novembrim.

Jauniešu konsultatīvās padomes darbība ir viena no aktivitātēm Latvijas vides aizsardzības fonda finansētajā projektā "Multiplatformu izglītojoša kampaņa jauniešu auditorijai par aprites ekonomiku un individuālo izvēļu nozīmību "Viena diena nākotnei"", ko biedrība "Ascendum" īstenos līdz 2021. gada jūnijam.

 

Datums: 2020. g. 03. novembris