Atpakaļ

Piedalies video izaicinājumā un laimē divriteni!

Vai jaunieši var pilnībā vai mazliet izglābt pasauli? Skaties Mazliet izglābt pasauli ar Edgaru Fresh raidījuma YouTube kanālā, piedalies video izaicinājumā un laimē velosipēdu!

Kā to izdarīt?

1. Šķiro atkritumus? Izmanto daudzreiz lietojamās ūdens pudeles? Stādi kokus? Līdz 20. jūnijam uzfilmē 15 līdz 90 sekundes garu video par mazajām vai lielajām lietām, ko dari dabas saudzēšanai.

2. Dalies ar video savos sociālo mediju platformās, izmantojot tēmturus #druskuizglābtpasauli un #druskuizglābt. Droši vari piedalīties izaicinājumā ar vairākiem video vairākās platformās.

3. Sagaidi konkursa rezultātus pēc 20. jūnija – iespējams, tu būsi viens no trijiem video izaicinājuma dalībniekiem, kas iegūs "Bottecchia” pilsētas divriteni no sporta preču veikala "Sportland"!

Labākos, interesantākos un asprātīgākos video izvēlēsies Satori.lv redakcija kopā ar raidījuma režisori Alisi Zariņu un vadītāju Edgaru Fresh.

Lai piedalītos konkursā tev ir jābūt 13 līdz 25 gadus vecam. Ja esi jaunāks vai vecāks, vari piedalīties izaicinājumā, taču pretendēt uz balvu diemžēl nevarēsi.

Projektu atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds, Sportland Latvija un apdrošināšanas sabiedrība ERGO.

Datums: 2021. g. 13. maijs