Mūsu atbalstītāji

Latvijas Republikas Kultūras ministrija sniedz atbalstu „Ascendum” projektos

Valsts kultūrkapitāla fonds sniedz atbalstu „Ascendum” un interneta žurnālam „Satori.lv”

AS "Attīstības finanšu institūcija Altum" atbalsta Eiropas Sociālā fonda projektu "Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai" nr. Nr.9.1.1.3/15/I/001

Rīgas Dome finansiāli atbalsta „Ascendum” rīkotos projektus

Teterevu ģimene atbalsta - kultūru, izglītību, uzlabojumus publiskajā pilsētvidē, sniedz atbalstu kopienu attīstības organizācijām pilsētās un lauku apvidos, dzīvnieku aizsardzībai un palīdz maznodrošinātu un trūcīgu personu grupām, šobrīd arī aktīvi atbalsta „Ascendum”

Nodibinājums „Latvijas Universitātes Fonds’’ darbojas kopš 2004.gada un ir respektabla filantropijas organizācija, kas palīdz īstenot biedrības „Ascendum” mērķus un atbalsta projektu „Mans Doms”

Fonds DOTS’’ atvērtai sabiedrībai DOTS ir vides, procesu un sarunu „arhitekts”, kas palīdz dzimt risinājumiem un idejām atvērtas sabiedrības attīstībai Latvijā. „Fonds DOTS’’ pulcina brīvās gribas un prāta cilvēkus, darītājus un domātājus, tādēļ atbalstījis arī „Ascendum” projektus.

RERE fonds” viens no galvenajiem uzdevumiem ir radīt jaunas iniciatīvas un finansiāli atbalstīt gan savus, gan citu ierosinātus projektus sociālās atbildības jomā

SIA „Alfor”, vadošais spēļu biznesa uzņēmums Latvijā, jau vairāk nekā četrus gadus ir aktīvi iesaistījies sadarbībā ar kultūras nozares pārstāvjiem un atbalsta vairākus ilgtermiņa izglītības, kultūras un labdarības projektus, tai skaitā „Mākslai vajag telpu” un „ Garā pupa

Laikraksts „Diena”  publicē rakstus par politiku, tautsaimniecību, kultūru, izglītību, sociālajiem jautājumiem, dažādus viedokļus un analīzes par sabiedriski politiskiem procesiem Latvijā un pasaulē.

Žurnāls vecākiem – mammai un tētim – par dzīvi ar bērnu. Informatīvi atbalsta Garās Pupas kalendāru, to publicējot žurnāla Mans Mazais aktuālajā numurā.

Digitala agentura "Digibrand" rupejas par Ascendum.lv web-lapas izstradi un apkalpošanu.

Latvijas Nacionālais mākslas muzejs atbalsta ekskursijas uz Rīgu projekta „Garā pupa” ietvaros, iepazīstinot bērnus ar kultūru

SIA „Admirāļu klubs’’ atbalsta „Ascendum” rīkotos projektus un „Garās pupas” almanahu

„Depo’’ piedāvā plašu izvēli mājas, dārza un citām precēm. Atbalsta projektu „Garā pupa”

SIA „DARDEDZE HOLOGRĀFIJA’’ ir pilna servisa tipogrāfija, kas piedāvā plašu poligrāfijas pakalpojumu un produktu klāstu. Pastāvīgi atbalsta „Ascendum” projekta „Satori” izdevumus.

„Arctic Paper’’ ir viens no grafiskā dizaina un grāmatu papīra ražošanas līderiem Eiropā, kas atbalsta „Ascendum” projektus.

TINTO vīna telpa ir ģimenes uzņēmums, kas jau kopš izveidošanās brīža 2010. gadā nemainīgi turpina saglabāt savu vietu Latvijas labāko restorānu top 25. Atbalsta „Ascendum” projektu „Satori”.

SIA „Kompānija NA” ir skatuves tehnoloģiju uzņēmums, kas rūpējas par krāsām un gaismām projekta „Mans Doms” koncertos.

PXB ir pieredzējis uzņēmums skatuves un vizuālo prezentāciju tehnikas uzstādīšanas jomā. Tas sadarbojas ar lielākajām skaņas, gaismas un skatuves tehnikas un iekārtu kompānijām Latvijā un Baltijā. Atbalsta „Ascendum” rīkotos pasākumus.

GatewayBaltic ir vadošais eksporta konsultāciju un tirgus analīzes uzņēmums Baltijā. Rūpējoties par jaunākās paaudzes izaugsmi un attīstību, atbalsta bērnu dzejas gadagrāmtas "Garā pupa" izdošanu.

Sabiedrības integrācijas fonds finansiāli atbalsta "Ascendum" un "Satori.lv" projektus no Latvijas valsts līdzekļiem NVO fonda ietvaros.

WIN partners ir apmācību un biznesa konsultāciju uzņēmums, kas Latvijā darbojas kopš 2008. gada.  "WIN partners" ir 100% vietējā kapitāla uzņēmums, kas nostabilizējis savu pozīciju arī Baltijas līmenī.

Informatīvie atbalstītāji

AS „Radio SWH” ir pirmā Latvijā dibinātā privātā radiostacija ar pašas veidotu saturu. Veiksmīgi turpinot darbu vairāk nekā divdesmit gadu garumā, Radio SWH atbalsta arī biedrības „Ascendum” aktivitātes.

Biedrības „Ascendum” projektu informatīvais atbalstītājs

Biedrības „Ascendum” projektu informatīvais atbalstītājs

Biedrības „Ascendum” projektu informatīvais atbalstītājs

Projekta „Garā pupa” informatīvais atbalstītājs

Laikraksts Diena

Sadarbības partneri

Fonda “Mākslai vajag telpu” mērķis ir panākt Pēckara un mūsdienu mākslas muzeju uzcelšanu Rīgā, kas veicinātu Latvijas mākslas procesu aktivitāti, valsts konkurētspējas, nācijas identitātes stiprināšanu, tūrisma industrijas un mākslas izglītības attīstību, kā arī integrētas kultūras telpas izveidošanu Rīgā kā Baltijas kultūras galvaspilsētā.

Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome.

Apvieno un rosina profesionālai sadarbībai visu to profesiju pārstāvjus, kuri ir starpnieki starp lasītāju un bērnu un jaunatnes grāmatu. Atbalsta biedrības Ascendum izdotā „Garās pupas” almanaha tapšanu.

Biedrība „Ascendum” sadarbībā ar nevalstisko teātri “Dirty Deal Teatro izveidoja teātra izrāžu repertuāru “Šmulītis”, kas piedāvā bērniem un pusaudžiem aizraujošas teātra izrādes. Tāpat DDT atbalsta biedrību „Ascendum” citos projektos.