Atpakaļ

Stunda Domā

“Stunda Domā” ir unikāla un aizraujoša ekspedīcija skolēniem pa senāko Baltijas katedrāli - Rīgas Domu. Skolēniem atraktīvā veidā ir iespēja uzzināt svarīgākās lietas par katedrāli, kā arī kopā ar klasesbiedriem apliecināt savas zināšanas erudīcijas turnīrā. Ekspedīciju vada atraktīvi gidi, kuru gādībā skolēni atklāj sirmās Rīgas Doma katedrāles noslēpumus, paši savām acīm ierauga slepeno Doma dārzu, iepazīstas ar Rīgas dibinātāju bīskapu Albertu, sajūt Doma ērģeļu varenību un piedalās citos neaizmirstamos piedzīvojumos.

Vecuma grupa: 1.-9.kl. Valoda: Latviešu

Cena klasēm: Ja skolēnu skaits ekskursijā ir no 25 līdz 30, tad maksa par vienu skolēnu ir 4.13 EUR (plus PVN) un skolotājiem ekskursija ir bez maksas. Ja skolēnu skaits ekskursijā ir 24 vai mazāk, tad tiek noteikta fiksēta cena par visu ekskursiju - 103.25 EUR (plus PVN). Ekskursiju ir iespējams apmaksāt izmantojot projekta "Latvijas Skolas Soma" finansējumu!

Ekspedīcijas notiek trešdienās no plkst. 14.00 - 15.30, bet ir iespēja vienoties arī par citu laiku. Ekskursijas datumu aicinām rezervēt laicīgi, rakstot elektroniski uz eliza.lake@ascendum.lv